SERVISNÍ SLUŽBY RÝMAŘOV

Servis osobních vozidel

Každé vozidlo pro jeho spolehlivý chod, potřebuje řádnou a dobře načasovanou údržbu. Navštivte proto naše nové servisní pracoviště a nechte vašeho miláčka podrobit základní prohlídce. 

Provádíme kontrolu a výměnu rozvodových řemenů - olejů - brzd - kontrolu podvozku - přípravu vozu na STK a další servisní úkony dle vašeho přání.   

Odtahy vozidel

Nabízíme odtah havarovaných a nepojízdných vozidel. Porouchalo se vám vozidlo a nevíte jak jej dopravit do servisu v blízkosti vašeho domova? 

Máme pro Vás řešení: zavolejte na tel.: 604 615 045 a pomoc je na cestě.

Montáž tažného zařízení

Nově jsme mezi naše servisní služby zařadili montáž tažného zařízení pro vámi vybrané vozidla.
To správné tažné zařízení vyberte zde a my vám ho odborně naistalujeme.

Pneuservis

Provádíme také výměnu pneumatik a vyvážení kol u všech typů osobních vozidel. Všechny úkony pneuservisu poskytujeme kdykoliv během otevírací doby i bez objednání. Přivítáme tak všechny motoristy, kteří v době přípravy vozidla na léto či zimu nechtějí být součástí pořadníku ostatních pneuservisů.

Prodej a výměna pneumatik zn. Barum. Pneumatiky máme skladem, volejte 604 615 045.

Ekologická likvidace vozidel

Potřebujete se zbavit starého automobilu? Tento úkol je pro nás hračkou a to zcela zdarma. Stačí vytočit tel. č.: 604 615 045

Přijedeme na místo stojícího autovraku. Majiteli vozidla vystavíme potvrzení o jeho převzetí, které majitel následně předloží na úřadě k trvalému vyřazení z evidence motorových vozidel ( dnes tzv. zánik vozidla)